Shërbimet Tona

Relax, sport dhe natyre

 

Brenda Resortit ndodhet nje stalle kuajsh te rracave te ndryshme. Vizitoret dhe klientet mund te shijojne nje xhiro me kuaj ne nje hapesire te rrethuar nga ambjentet e restorantit,si dhe guide neper rrethina duke shijuar keshtu natyren qe e karakterizon fshatin Shkallnur. Gjate xhiros si brenda dhe jashte resortit klientet tane jane te shoqeruar nga eksperte te fushes se hipizmit.

Restoranti

 

Te drekoni apo te darkoni me nje pamje fantastike te bregdetit te Durresit kete gje e ofron restoranti yne.Nga ku do te mundeni te shijoni jo vetem ushqimet e larmishme qe ne ofrojme por dhe shfaqjet fantastike qe natyra ofron.Restoranti ofron nje menu te larmishme ku perfshihen gatime tradizionale,gatime te ushqimeve italiane si dhe prodhime deti.Zonat prive jane dy zona plotesuese te Restorantit ku do te mund te kaloni kohe me te dashurit tuaj,familjare e miq ne privatesi te plote te rrethuar nga komoditeti eleganca dhe ushqimet fantastike.Kantina e veres gjithashtu eshte nje ambjent plotesues i restorantit. Mbizoteron vera e prodhimit vendas por edhe te huaj.

Godina

 

Godina eshte e strukturuar ne tre kate. Kati i pare i dedikohet hapesires per organizimin e eventeve te ndryshme si ceremoni martesore, ditelindje, konferenca etj. Per arredimin e salles eshte zgjedhur stili klasik i gershetuar me modernen. Ne katin e dyte dhe te trete jane pozicionuar dhomat e fjetjes, praktikisht 18 te tilla. Te gjitha dhomat ofrojne nje pamje te mrekullueshme te natyres qe rrethon vete kompleksin.

Evente

 

Ne verande sherbehen te gjithe aperitivet e mirseardhjes, per cdo lloj eventi qe zhvillohet ne sallen “Kodra Events”. Shume i frekuentueshem ky vend prej vete pamjes fantastike qe ofron.Ambjent tjeter per tu nenvizuar eshte kendi I lojrave per femije, qe shume shpesh shnderrohet ne nje ambjent per organizimin e ditelindjeve dhe festave te ndryshme per femije. Keto festa kthehen ne argetim jo vetem per femijet por edhe per prinderit te cilet shpesh perfshihen ne lojera argetuese me animatore te ndryshem.

Na Ndiqni

 

Newsletter

Rregjistrohuni për të marrë ofertat tona promocionale dhe të rejat më të fundit!